حساب کاربری

حداقل 8 کاراکتر

0

سبد خرید شما خالی است.

مدت زمان تحويل

در روزهای غیر تعطیل به محض دریافت سفارش در سایت قائم یدک روند بسته بندی انجام می‌شود و در ساعت اداری به اداره پست جهت ارسال تحویل داده می‌­شود. با توجه به نحوه انتخاب ارسال مشتری، در اولین فرصت سفارش شما ارسال خواهد شد. سفارش­‌های ثبت شده در روزهای تعطیل و ساعات غیر کاری در اولین روز کاری، ارسال خواهد شد. برای جزیره‌های خلیج فارس (قشم و کیش و…) توصیه می‌شود تیپاکس و یا پست پیشتاز را انتخاب نمایید.

مدت زمان تحویل کالا در روش های مختلف انتخاب مشتری به شرح زیر می باشد :

پست پیشتاز:

سریع‌ترین سرویس پستی حال حاضر در ایران است که در کوتاه‌ترین بازه زمانی از حداقل 24 الی نهایتاً 48 ساعت است. ارسال مرسوله با این سرویس، امکان ره‌گیری از طریق بارکدهای 10 یا 20 رقمی روی محصول را به شماره پیام کوتاه 2000441 ارسال کرده و یا از طریق سایت اداره کل پست جمهوری اسلامی پیگیری نماید.

پست سفارشی:

پست سفارشی یکی از پرطرفدارترین سرویس‌های پستی ایران می‌باشد. پست سفارشی درون شهری 24 الی 48 ساعت؛ ‌شهرستان‌ها 2 روز الی 1 هفته می باشد.

پست تیپاکس:

سرویس دهی این سیستم پستی معمولا 1 روز می باشد در صورتی که برای ارسال محصول مورد نظر به شهر خاص یک مسیر و دو مسیر و راه دور ایجاد گردد معمولا ارسال مرسولات با استفاده از این سیستم پستی چیزی در حدود ۲ الی 5 روز کاری زمان احتیاج دارد. ره گیری مرسوله در پست تیپاکس از طریق سایت انجام میگیرد.

توجه داشته باشید:

مامورین محترم اداره پست برای دو مرتبه به آدرس شما خواهند آمد که اگر در این دو مرتبه پاسخی از طرف شما دریافت نکنند. مرسوله پستی را به اداره مرکزی شهرستان ارجاع می دهند و شما می توانید در مدت زمان 1 هفته با مراجعه به آنجا بسته خود را دریافت نمایید.

در صورت برگشت محصول به فروشگاه خریدار باید هزینه ارسال مجدد مرسوله را پرداخت نماید، حتی اگر ارسال مرسوله به صورت رایگان بوده.