قطعات آلتون رای

نمایش یک نتیجه

معرفی شرکت آلتون رای altonray

شرکت آلتون رای در سال 1374 به طور رسمی آغاز به فعالیت کرد، در سال 1377 با راه‌ اندازی و تجهیز خط مونتاژ قطعات الکترونیک در راستای تولید انبوه انواع بردهای الکترونیک، موفق به دریافت پروانه تولید از وزارت صنایع و معادن گردید و تاکنون فعالیت خود را ادامه داده است.
در سال 1379 این شرکت فعالیت خود را در زمینه تجهیزات ترافیکی با تولید نمونه های اولیه شمارنده معکوس آغاز نمود.
شرکت آلتون رای در سال 1384 با طراحی و تولید تجهیزات روشنایی، با بهره‌گیری از LED با راندمان نوری بالا و منطبق بر استاندارد ‌های اروپایی توانست تولید تجهیزات روشنایی در زمینه های خانگی، اداری، صنعتی و شهری را با موفقیت پشت سر بگذارد.
 شرکت آلتون رای هم اکنون با بهره برداری از خطوط تمام اتوماتیک مونتاژ قطعات SMD توانسته در زمینه تولید صنایع روشنایی، تجهیزات ترافیکی و تولید انواع بردهای الکترونیک فعالیت قابل توجهی داشته باشد.
شرکت آلتون رای” با دریافت گواهینامه استاندارد اتحادیه اروپا CE برای محصولات خود، موفق گردید تا به عنوان اولین تولید کننده تجهیزات ترافیک در ایران، بر اساس استاندارد EN12368 مطرح شود.

قطعات و لوازم یدکی آلتون رای

برای راحتی دسترسی شما عزیزان به محصولات قائم یدک، برای دیدن و خرید قطعات یدکی آلتون رای ، لیست قطعات را در زیر قرار داده ایم. بر روی دسته ی مورد نظر خود کلیک بفرمایید. 👇

اطلاعات بیشتر ...