قطعات زیرووات

در حال نمایش 7 نتیجه

معرفی شرکت و برند زیرووات (zerowatt)

شرکت زیرووات در سال 1949 در ایتالیا تاسیس شد؛ این شرکت از زیرمجموعه های گروه لوازم خانگی کندی است که دفتر تحقیق و توسعه آن در حال حاضر در ایتالیا مستقر است.

در ابتدا شرکت زیرووات اقدام به تولید لوازم خانگی هایی همچون، قهوه ساز، جاروبرقی و … کرد اما پس از مدت زمان کوتاهی که توانست در این زمینه به خوبی عمل بکند، رو به تولید لوازم خانگی های بزرگی همچون یخچال، ماشین لباسشویی و ماشین ظرفشویی آورد.

آغاز اولین تولید و توزیع ماشین های لباسشویی در این شرکت به سال 1975 برمی گردد.

محصولات زیرووات اعم از انواع ماشین لباسشویی های زیرووات، ماشین ظرفشویی های زیرووات، جاروبرقی های زیرووات و همینطور یخچال های زیرووات، اگر چه برندی ایتالیایی بوده و به نام این شرکت است، اما در داخل کشور تولید کشور ایران حساب می شوند. در اصل مونتاژ قطعات در شرکت پاکشوما انجام میشود، طراحی توسط کشور ایتالیا بوده و قطعات آن ترک بوده و از کشور ترکیه می آیند.

شرکت کندی و زیرووات که از برندهای معتبر ایتالیایی هستند، در قالب سرمایه گذاری مشترک با شرکت ایرانی پاکشوما، محصولات خود را در ایران تولید و عرضه می کنند.

قطعات و لوازم یدکی زیرووات

برای راحتی دسترسی شما عزیزان به محصولات قائم یدک، برای دیدن و خرید قطعات و لوازم یدکی زیرووات، لیست قطعات را در زیر قرار داده ایم. بر روی دسته ی مورد نظر خود کلیک بفرمایید. 👇

اطلاعات بیشتر ...