براون

مشاهده همه 4 نتیجه

براون شرکتی است که در زمینه تولید وسایل الکتریکی فعالیت می کند، برند براون در سال 1921 در شهر فرانکفورت در کشور آلمان گردید، این برند در سال 1967 توسط شرکت ژیلت خریداری شد، به همین دلیل امروزه برند براون را باید یکی از زیر مجموعه های شرکت معروف پروتکر اند گمبل حساب کرد. دفتر مرکزی شرکت براون، در شهر کرونبرگ ایم تانوس، آلمان قرار دارد.

برند براون انواع محصولات لوازم خانگی و آشپزخانه را تولید می کند، از جمله محصولات براون می توان به آبمیوه گیری ها، همزن های دستی، کتری های برقی، تستر نان،مخلوط کن ها، اتو بخار، غذاساز ها ، سشوارها، ماشین های اصلاح، اپیلاتورها و…. اشاره کرد.

برند براون همیشه در تلاش بوده است تا برترین محصولات را همراه با برترین کیفیت روانه بازار کند و قطعا در طی زمان فعالیت خود با سابقه ای که بدست آورده است، توانسته جواب تلاش های خود را بگیرد.

در ایران شرکتی به نام شرکت تهران بوران نمایندگی انحصاری محصولات براون را برعهده گرفته است، محصولات براون در ایران توسط این شرکت به بازار عرضه می شوند.

قطعات و لوازم یدکی براون

برای راحتی دسترسی شما عزیزان به محصولات قائم یدک، برای دیدن و خرید قطعات یدکی براون ، لیست قطعات را در زیر قرار داده ایم. بر روی دسته ی مورد نظر خود کلیک بفرمایید. 👇

اطلاعات بیشتر ...