ایندزیت

مشاهده همه 3 نتیجه

  • 197,000 تومان

    میکروسوئیچ ماشین لباسشویی ایندیزیت مدل جدید ایتالیایی

  • 50,000 تومان

    دستگیره ماشین لباسشویی اتوماتیک ایندزیت جدید

  • 40,000 تومان

    دستگیره ماشین لباسشویی اتوماتیک تکنو بهی

شرکت ایندزیت در سال 1975 با نام صنایع مرلونی در شهر فابریانو ایتالیا و توسط ویتوریو مرلونی تاسیس شد، ایندزیت به ایتالیایی Indesit یک شرکت لوازم خانگی ایتالیایی و چندملیتی است، دفتر مرکزی آن در استان آنکونا شهر فابریانو، ایتالیا قرار دارد.

شرکت ایندزیت، از پیشروهای تولید لوازم خانگی در اروپا است و به عنوان دومین تولیدکننده بزرگ لوازم خانگی مدرن در اروپا و پنجمین در جهان به شمار می آید؛ هم چنین ایندزیت در طول 30 سال با کسب موفقیت در صنایع و تولیدات خود، با گسترش حوزه فعالیت سیر تکاملی خود را پیموده و با رشدی قابل توجه یکی از بزرگترین تولیدکنندگان لوازم خانگی دنیا به شمار می رود.

برند ایندزیت با سابقه طولانی در تولید لوازم برقی منزل است که دارای محبوبیتی فراوان در اروپا می باشد، این برند اخیرا با پشتیبانی شرکت معتبر پاکشوما توانسته تا در ایران هم حضور گسترده ای در بازار داشته باشد.

برند ایندزیت همزمان توجه خاص و ویژه ای به طراحی و کیفیت داشته و با در نظر گرفتن این دو فاکتور توانسته ظاهری زیبا و کارایی بالا را به مشتری ارائه دهد.

قطعات و لوازم یدکی ایندزیت

برای راحتی دسترسی شما عزیزان به محصولات قائم یدک، برای دیدن و خرید قطعات یدکی ایندزیت ، لیست قطعات را در زیر قرار داده ایم. بر روی دسته ی مورد نظر خود کلیک بفرمایید. 👇

اطلاعات بیشتر ...