قطعات شارپ

در حال نمایش 4 نتیجه

ابرشرکت شارپ، شرکت صنایع الکترونیکی ژاپنی است که طراح و تولیدکننده دامنه گسترده ایی از محصولات و کالاهای الکترونیکی است.

این ابرشرکت در سال 1912 توسط تاکوجی هایاکاوا تاسیس شده است.

امروزه برند شارپ به عنوان پنجمین تولیدکننده تلویزیون در جهان، شناخته می شود، همچنین شارپ بزرگترین تولیدکننده تجهیزات اداری در جهان به شمار می آید.

در طول دهه 1970 شارپ موقعیت خود را در کالاهای مصرفی با گسترش خط تولید محصولاتی مانند یخچال، ماشین لباسشویی، پخش استریو قابل حمل، دستگاه های فتوکپی، رایانه های رومیزی، تجهیزات ویدیویی وتصویری و واکمن تقویت کرده است.

برند شارپ در سابقه خود ساخت دستگاه ها و اجاق های بخارپز و تولید سلولهای انرژی خورشیدی در 7 سال گذشته را به خود اختصاص داده است.

در زمینه تلویزیون های ال سی دی، با توجه به تقاضای بسیار بالا برای این محصول در جهان، در سال 2010 ابرشرکت شارپ به تولید صد میلیون دستگاه در سال رسید.

شارپ، مالک 64 کارخانه تولیدی در 30 کشور جهان است، که در زمینه تولید تجهیزات الکترونیکی، لوازم خانگی، کالاهای مصرفی الکترونیکی، تجهیزات اداری و دستگاه های مخابراتی فعالیت میکنند.

قطعات و لوازم یدکی شارپ

برای راحتی دسترسی شما عزیزان به محصولات قائم یدک، برای دیدن و خرید قطعات و لوازم یدکی شارپ ، لیست قطعات را در زیر قرار داده ایم. بر روی دسته ی مورد نظر خود کلیک بفرمایید. 👇

 

اطلاعات بیشتر ...