هیمالیا

مشاهده همه 6 نتیجه

شرکت هیمالیا در دهه پنجاه فعالیت خود را در زمینه تولید لوازم خانگی آغاز نمود، اولین محصولاتی که توسط شرکت هیمالیا تولید و به بازار عرضه شدند؛ یخچال و فریزر بودند.

شرکت هیمالیا با بهره گیری از نیروهای متخصص در زمینه تولید، توانسته است که نقش بسزایی را در زمینه تولید یخچال و فریزر و تولید ملی ایفا کند.

همالیا با تولید محصولات منطبق با استاندارهای اروپایی با تکیه بر طراحی روز دنیا و استفاده از دانش فنی و تکنولوژی تولید شرکت AEG آلمان، طراحی محصولات جدید با همکاری شرکت بتاکو ایتالیا، تجهیز خطوط تولید و کنترل کیفیت به سیستم های کنترل هوشمند، ارتقا سطح کمی و کیفی حوزه خدمات پس از فروش و 30 ماه گارانتی نمودن محصولات و همچنین اخذ گواهینامه های سیستم مدیریت کیفیت بر اساس استاندارهای بین المللی ایزو 9001 ،2000 در اواخر دهه 70 و اوایل دهه 80 توانسته است به استاندارد جهانی دست یابد.

امروزه به غیر از یخچال و فریزر که از تولیدات اولیه برند همینالیا بودند، محصولات این برند شامل؛ ماشین لباسشویی، فرتوکار، کولرگازی، اجاق گاز، تلویزیون، ماشین ظرفشویی و… است.

قطعات و لوازم یدکی هیمالیا

برای راحتی دسترسی شما عزیزان به محصولات قائم یدک، برای دیدن و خرید قطعات و لوازم یدکی هیمالیا ، لیست قطعات را در زیر قرار داده ایم. بر روی دسته ی مورد نظر خود کلیک بفرمایید. 👇

اطلاعات بیشتر ...