حساب کاربری

حداقل 8 کاراکتر

0

سبد خرید شما خالی است.

رویه بازگردانی کالا

رویه بازگردانی کالا

در چه شرایطی می توانیم کالای خود را باز گردانیم؟ آسودگی خاطر و رضایتمندی مشتریان همواره از اولویت های قائم یدک بوده است. با وجود این ممکن است مشتریان بعد از خرید، با مسائلی روبرو شوند که در چارچوب خدمات بعد از فروش در نظر گرفته شده است.

مواردی که موجب پذیرش کالای مرجوعی میشود شامل:

  • اگر کالای خریداری شده، ایراد یا اشکال فنی داشته باشد
  • اگر کالای خریداری شده از نظر مشخصات یا ظاهر فیزیکی با اطلاعات وب سایت مغایرت داشته باشد
  • اگر کالای خریداری شده، ایراد فیزیکی و ظاهری داشته باشد
  • اگر مشتری از خرید خود منصرف شود
  • اگر در اثر حمل و نقل، آسیب دیدگی ایجاد شده باشد

با ما همراه باشید تا به شرح هر کدام از این موارد بپردازیم.

اگر کالای خریداری شده، ایراد یا اشکال فنی داشته باشد.

 

اگر کالای خریداری شده، ایراد یا اشکال فنی داشته باشد

در صورتیکه کالای خریداری شده از سایت، بدون اینکه پلمپ محصول را باز کنید مشکل مشخصی دارد از باز کردن آن اجتناب کنید اما اگر جهت دیدن مشکل نیاز به باز کردن پلمپ محصول هست بعد از مشاهده مشکل نباید از محصول استفاده کنید. اگر هیچ گونه ایراد ظاهری مشخص نبود و نیاز به تست و با استفاده از محصول مشکل نمایان می شود با رعایت استاندارد استفاده از محصول فقط یکبار محصول را تست کنید و در صورت وجود مشکل شما می توانید از ضمانت 7 روز بازگشت استفاده نمایید اما باید دقت نمایید که حتما بعد از 24 ساعت از دریافت کالا به کارشناسان قائم یدک اطلاع رسانی نمایید.

توجه کنید که حفظ و نگهداری از فاکتور کالای خریداری شده در این مورد الزامی می باشد.

اگر کالای خریداری شده از نظر مشخصات یا ظاهر فیزیکی با اطلاعات وب سایت مغایرت داشته باشد.

حداکثر طی 24 ساعت بعد از دریافت کالا، جهت محصول دریافتی که با محصول سفارش داده شده مغایرت دارد، ابتدا این مشکل از طریق تماس تلفنی(09360701021)، شبکه های اجتماعی، ایمیل و یا همچنین از طریق مراجعه حضوری باید اطلاع داده شود. بعد از اینکه کارشناسان مربوطه مشکل مورد نظر را بررسی نمودند و آن را تایید کردند، مبلغ پرداخت شده عودت خواهد شد.

تصاویری که جهت اطلاع و کمک به خریدار روی سایت بارگذاری شده است، ممکن است در پاره ای از جزییات با کالای اصلی تفاوت هایی داشته باشد به همین دلیل نمی توان با استناد به آن ها اعلام مغایرت را تایید نمود. تایید مغایرت در کالا، مشخصات فنی درج شده در سایت می باشد.

اگر کالای خریداری شده، ایراد فیزیکی و ظاهری داشته باشد یا در حین حمل توسط پیک آسیب دیده باشد

آسیب یا ایراد فیزیکی باید حداکثر طی 24 ساعت بعد از اینکه کالا را دریافت نمودید از طریق شبکه های اختماعی، ایمیل یا مراجعه حضوری به کارشناسان قائم یدک اطلاع داده شود.

کارتن و جعبه اصلی محول خریداری شده باید نگهداری شود و از دور ریختن آن جلوگیری شود. استفاده از این امکان تنها در صورتی انجام می شود که کالای خریداری شده در جعبه اصلی یا کارتن خود به قائم یدک بازگردانده شود. همچنین مواردی مانند برچسب زدن یا نوشتن توضیحات، آدرس یا هر مورد دیگری روی کارتن یا جعبه اصلی کالا، پاره یا مخدوش کردن آن استفاده از ضمانت بازگشت کالا را از بین می برد.

اگر کالای خریداری شده، ایراد فیزیکی و ظاهری داشته باشد یا در حین حمل توسط پیک آسیب دیده باشد

اگر مشتری از خرید خود منصرف شود.

بند 1: انصراف از خرید و درخواست مرجوع نمودن به کالایی تعلق می گیرد که

الف) طی 24 ساعت بعد از تحویل کالا با کارشناسان قائم یدک هماهنگ و اطلاع رسانی شود.

ب) محصول باز نشده باشد و کالا از نظر بعد ظاهری به گونه ای باشد که قابلیت فروش مجدد را داشته باشد. در غیر اینصورت امکان مرجوع کردن کالا از بین می رود، حتی اگر کالا استفاده نشده باشد.

 

بند 2: از آنجا که قائم یدک یک وبسایت فروش آنلاین می باشد، حق استرداد کالا طبق شرایط ذکر شده را، صرفا جهت مشتری یا همان مصرف کننده دارد. (سفارش یک کالا به تعداد، مغایر با هدف مصرف خریدار است و شامل حق استرداد نیست).

اگر کالا هنوز ارسال نشده است باید هر چه سریع تر به واحد پیگیری سفارشات قائم یدک این مورد را اطلاع دهید.

با توجه به بند 1، بازگرداندن کالا تنها در صورتی امکان پذیر است که کالا باز نشده باشد، مانند شرایط اولیه خود پلمپ باشد، استفاده نشده باشد و تمامی اقلام و ملزوماتی که همراه آن بوده نیز ارسال شود. توجه کنید که هر گونه تغییر در بسته بندی و شرایط اولیه کالا امکان استفاده از سرویس مرجوع کردن کالا را از بین خواهد برد.

در صورتیکه خریدار از خرید خود انصراف دهد، ارسال کالا و هزینه آن به عهده مشتری می باشد.

اگر در اثر حمل و نقل، آسیب دیدگی ایجاد شده باشد.

آسیب دیدگی مشاهده شده باید حداکثر طی 24 ساعت بعد از اینکه کالا دریافت شد، به خدمات پس از فروش قائم یدک اطلاع داده شود.

با توجه به اینکه بسته بندی ایمن و استاندارد همه مرسولات انجام می گیرد، تحویل کالا به هر یک از شرکت های حمل و نقل معتبر به انتخاب کاربرد اعلام بارنامه مرسوله به معنی این می باشد که بروز هر نوع حادثه در هنگام حمل و تحویل به عهده شرکت حمل و نقل می باشد.

ضروری است که جعبه اصلی و کارتن محصول نگه داشته شود و از دور ریختن آن جلوگیری شود. استفاده از این سرویس تنها در صورتی امکان پذیر است که کالا در کارتن یا جعبه اصلی خود به قائم یدک برگردانده شود.

کالای آسیب دیده و همه لوازم جانبی و متعلقات آن، باید به هر شکلی که تحویل مشتری شده است به همراه صورت جلسه رسمی شرکت حمل کننده و فاکتور به خدمات بعد از فروش قائم یدک ارسال گردد.

اگر آسیب وارد شده به محصول در لحظه قابل مشاهده باشد، خریدار می تواند از تحویل گرفتن کالا خودداری نماید تا جهت بررسی و ارسال مجدد به قائم یدک برگردانده شود.

اگر در اثر حمل و نقل، آسیب دیدگی ایجاد شده باشد

 

کالا را چطور ارسال کنید؟

قبل از انجام هر گونه اقدامی باید با کارشناسان پشتیبانی خدمات بعد از فروش کالا تماس حاصل فرمایید.

از ارسال کالا بدون هماهنگی با خدمات بعد از فروش قائم یدک جدا خودداری نمایید.

برای ارسال باید کالا در جعبه یا کارتن اصلی خود بسته بندی شود، لوازم جانبی و همه اقلام همراه مانند کارت گارانتی، دفترچه راهنما و قطعات بسته بندی به همراه کالای اصلی باید ارسال شود.

برچسب زدن یا نوشتن توضیحات، آدرس یا هر چیز دیگر روی جعبه اصلی یا کارتن کالای مورد نظر یا پاره و مخدوش نمودن آن، امکان استفاده از ضمانت بازگشت را از بین می برد. ( اگر نیاز به یادداشت توضیحاتی دارید باید توضیحات خود را در یک قطعه کاغذ جداگانه یا پشت فاکتور خرید بنویسید).

لازم است به همراه کالا فاکتور نیز ارسال گردد. در صورت ارسال با پست پیشتاز، رسید پستی را نیز به فاکتور منگنه نمایید.

اگر ساکن سایر شهرها هستید برای بازگرداندن کالا از پست پیشتاز استفاده نمایید. هزینه های بازگرداندن کالا با پست پیشتاز نیز بر عهده مشتری می باشد و قائم یدک تعهدی در قبال این هزینه ها ندارد.

اگر ساکن لرستان می باشید، برای هماهنگی ارسال پیک برای تحویل کالا، با قائم یدک تماس بگیرید.

بسته خود را به آدرس زیر ارسال نمایید:

لرستان – ازنا، خیابان انقلاب جنوبی، جنب اداره پست فروشگاه قائم یدک کدپستی: 6871737616

کالا را چطور ارسال کنید؟

هزینه ارسال چطور محاسبه خواهد شد؟

اگر ایراد و مغایرت فنی یا فیزیکی و یا آسیب دیدگی ظاهری، به تایید کارشناسان خدمات بعد از فروش قائم یدک برسد، هزینه ارسال بر عهده قائم یدک می باشد.

برای واریز هزینه پست به حساب مشتری، باید قبض پست که دارای مهر شرکت پست است باید به همراه کالا به قائم یدک ارسال گردد. همچنین می توان تصویری از رسید را به آدرس ایمیل ما ارسال نمایید.

در صورتی که انصراف از خرید، تایید نشدن ایراد یا مغایرت توسط کارشناسان قائم یدک تایید نگردد، هزینه ارسال و دریافت مجدد کالا بر عهده مشتری می باشد.