قطعات کندی

نمایش دادن همه 10 نتیجه

برند کندی در سال 1945 توسط برادران فوماگالی در ایتالیا، متولد شد.

کندی زیر مجموعه برند اروپایی Haier Europe و البته مهمترین برند، برند مادر گروه Candy-Hoover می باشد که 2 مولفه کیفیت و سبک اروپایی ایتالیایی طراحی محصولات آن شاخص های موفقیت و شهرت جهانی آن محسوب می شود.

برند کندی از سال 1945، بیش از 75 سال است که محصولی را ارائه می کند که ترکیبی از قابلیت دسترسی، نوآوری و سهولت استفاده با هدف تامین نیازهای مصرف کنندگان خود و همراهی آنها در زندگی روزمره با راه حل های هوشمند است.

کندی محصولات کاملی از لوازم مستقل و داخلی را با راه حل های قابل دسترسی و هوشمند برای شستشو، پخت و پز و نگهداری ارائه می دهد.

محصولات کندی نتیجه ی تجربه طولانی، سوابق مکرر و باثبات، موفقیت ها و نوآوری های عملکردی و هوشمند است.

برند کندی سبد کالای گسترده ای از ماشین لباسشویی، ماشین ظرفشویی، جاروبرقی، یخچال و فریزر و… را با بالاترین کیفیت و تکنولوژی روانه بازار می کند.

گروه برند پاکشوما بیش از 4 سال است که با مشارکت ایتالیا در زمینه استقرار خط تولید گروه محصولات کندی، ماشین لباسشویی، ماشین ظرفشویی، جاروبرقی و… به تولید محصولات این برند در ایران پرداخته است و توانسته رشد قابل توجهی داشته باشد.

محصولات کندی از انواع ماشین لباسشویی های کندی، ماشین ظرفشویی های کندی، جاروبرقی های کندی، یخچال های کندی اگر چه برندی ایتالیایی بوده و به نام این شرکت است، اما در داخل کشور تولید کشور ایران حساب میشوند؛ اما در اصل مونتاژ قطعات در شرکت پاکشوما انجام میشود، طراحی توسط کشور ایتالیا بوده و قطعات آن ترک هستند و از کشور ترکیه می آیند.

قطعات و لوازم یدکی کندی

برای راحتی دسترسی شما عزیزان به محصولات قائم یدک، برای دیدن و خرید قطعات و لوازم یدکی کندی ، لیست قطعات را در زیر قرار داده ایم. بر روی دسته ی مورد نظر خود کلیک بفرمایید. 👇

اطلاعات بیشتر ...