قطعات الکتروژن

نمایش دادن همه 4 نتیجه

معرفی شرکت و برند الکتروژن

کارخانه الکتروژن با بهره گیری از پیشرفته ترین و کاملترین تجهیزات تولید و سیستم کنترل کیفیت در جنوب غرب تهران فعالیت می کند.

الکتروژن با کارمندان، متخصصان و تکنسین های حرفه ای خود، بیش از 50 نوع محصول در عرصه الکتروموتور صنعتی و خانگی تولید می کند، از جمله محصولات الکتروموتور الکتروژن می توان به انواع الکتروموتور کولری سازگار با محیط زیست، موتور پمپ کولری با قابلیت های متنوع، فن الکتروموتور تک فاز با درجه حفاظت IP=20  و IP=40 ، انواع فن پرتابل قابل‌حمل، الکتروموتور انواع پمپ آب خانگی و صنعتی، پمپ کفکش، الکتروموتور تک فاز و الکتروموتور سه فاز و… اشاره کرد.

الکتروژن با دارا بودن فناوری به روز، سیستم دقیق کنترل کیفی و هم‌چنین تجهیزات کامل محصولات خود را از رنج 0.05 کیلو وات تا 45 کیلو وات مطابق استانداردهای بین المللی تولید می کند، این بازه با افزودن تولیدات و توان های بالاتر روز به روز در حال گسترش است، کلیه ی الکتروموتورهای الکتروژن دارای درجه حفاظت IP55 و کلاس حرارتی F هستند.

در الکتروموتور های تک فاز و سه فاز پایه دار الکتروژن از رتور قفس سنجابی با کیفیت بالا استفاده می شود الکتروموتور الکتروژن یکی از شرکت های بسیار خوب در زمینه تولید الکتروموتورهای نیمه صنعتی و صنعتی است.

یکی از دستاورد های مهم الکتروموتور الکتروژن در سال های اخیر دستیابی به CE اتحادیه اروپا و لیسانس کیفیت برای تولید الکتروموتور صنعتی است، ساخت الکتروموتورهای سنگین صنعتی و موتورهای کولر بسیار با کیفیت را میتوان مهمترین این دستاوردها دانست.

بنیان گذاران الکتروژن مفتخر به احداث کارخانه ای با قابلیت تولید الکتروموتورهای مورد نیاز کشور هستند، که تحت لیسانس کشورهای بزرگ اروپایی از جمله SOLE ایتالیا، HANNING آلمان با استفاده از مواد خام داخلی و حداقل وابستگی به کشورهای خارجی و صرفه جویی میلیون ها دلار در اقتصاد کشور است.

قطعات و لوازم یدکی الکتروژن

برای راحتی دسترسی شما عزیزان به محصولات قائم یدک، برای دیدن و خرید قطعات یدکی الکتروژن ، لیست قطعات را در زیر قرار داده ایم. بر روی دسته ی مورد نظر خود کلیک بفرمایید. 👇

اطلاعات بیشتر ...