قطعات فریجیدر

در حال نمایش یک نتیجه

شرکت فریجیدر Frigidaire در سال 1916 تاسیس شد،یکی از بنیان گذاران شرکت فریجیدر شرکت جنرال موتور بوده است که بعدها توسط شرکت الکترولوکس سوئد خریداری شد.

این شرکت فعالیت خود را برای تولید یخچال در نظر گرفته بود و در همان شروع کار اقدام به تولید یخچال کرد که با استقبال بی نظیری روبرو شد.

یکی از برندهای معروف و خوش­نام در کلاس جهانی است که بیش از 100 سال قدمت دارد، همچنین به دلیل تولید محصولات با کیفیت، با دوام و قیمت مناسب یکی از بهترین و محبوب ترین برندهای تولید یخچال، ماشین لباسشویی و ماشین ظرف‌شویی در جهان است.

برند فریجیدر محصولات با کیفیت دیگری نیز تولید کرده است مانند مایکروفر، جاروبرقی، کولرگازی، و اتو که به آسانی در بازارهای جهانی در دسترس است.

هدف شرکت فریجیدر تولید لوازم خانگی با کیفیت بالا و بر چسب انرژی پایین بوده است امروزه این شرکت توانسته در زمینه تولید این گونه لوازم خانگی با این کیفیت در رده اول تولید کنندگان قرار بگیرد.

قطعات و لوازم یدکی فریجیدر

برای راحتی دسترسی شما عزیزان به محصولات قائم یدک، برای دیدن و خرید قطعات و لوازم یدکی فریجیدر، لیست قطعات را در زیر قرار داده ایم. بر روی دسته ی مورد نظر خود کلیک بفرمایید. 👇

اطلاعات بیشتر ...