قطعات مکس

نمایش دادن همه 2 نتیجه

برند پرومکس در سال 2001 میلادی مطابق با سال 1380 شمسی فعالیت خود را به عنوان برند حرفه ای و تخصصی حالت دهنده های برقی مو، با نام تجاری مکس MAX آغاز کرد.

این برند برای اولین بار با ارائه چندین گروه های جدید و متنوعی از محصولات بهداشت فردی به ویژه اتو موی سرامیک و همچنین دستگاه ویو (wave) با استقبال بی نظیر مصرف کنندگان روبرو شد.

تمامی گروه های محصولات پرومکس از محبوبیت بسیار بالائی برخوردار هستند.

این برند که یکی از بهترین برند های بازار می باشد ابتذا با نام مکس (Max) در بازار به عرضه محصولاتش می پرداختت اما پس از مدتی با تغییر نام شرکتش به پرومکس (promax) که سه حرف اول از کلمه PROFESSIONAL (به معنای حرفه­ ای) به برند مکس اضافه شد تا بتواند بهتر و کاملتر نمایانگر تغییر رویه کاری این برند باشد و نشان دهنده ی حرفه ایی تر شدن فعالیت آنان در بازار باشد.

برند پرومکس یکی از برند های معروف و معتبر در عرصه تولید لوازم بهداشتی و آرایشی در بازار ایران و عرصه بین المللی است.

برند پرومکس برای اینکه مشتریان ایرانی بتوانند راحت تر از خدمات پس از فروش و گارانتی این برند استفاده کنند در سر تا سر ایران دارای دفاتر نمایندگی می باشد.

از سال 2007 با توجه به اطمینان از کیفیت محصولات و در جهت ارائه سرویس بهتر به مصرف کنندگان، مدت زمان ضمانت محصولات پرومکس از 12 ماه، به 18 ماه و از بهار 2010 (خرداد 1389) به 24 ماه ارتقا يافت.

قطعات و لوازم یدکی پرومکس

برای راحتی دسترسی شما عزیزان به محصولات قائم یدک، برای دیدن و خرید قطعات و لوازم یدکی پرومکس ، لیست قطعات را در زیر قرار داده ایم. بر روی دسته ی مورد نظر خود کلیک بفرمایید. 👇

اطلاعات بیشتر ...