گزارش نادرستی مشخصات

ترموکوپل بخاری 40 سانتیسیم ترموکوپل بخاری 40

(1 بررسی مشتری)
برند نامشخص شناسه محصول: GH32468 دسته: ,

ویژگی‌های ترموکوپل بخاری 40 سانتی :

  • مناسب برای بخاری
  • کیفیت بالای ساخت
  • بادوام
  • 40 سانتی متر
جهت دریافت مشاوره قبل از خرید با 09360701021 تماس بگیرید!
30,000 تومان

ناموجود

موجود نیست
نقد و بررسی اجمالیسیم ترموکوپل بخاری 40

ترموکوپل بخاری 40 سانتی یکی از اجزای ایمنی ضروری در سیستم‌های گرمایشی گازسوز مثل بخاری بوده که از تشخیص مطمئن شعله‌های پیلوت و جلوگیری از نشت گاز و خطرات احتمالی اطمینان می‌دهد. قرار دادن ترموکوپل در داخل سیستم‌های گرمایشی یک امر حیاتی است و اثربخشی آن‌ها به نزدیکیشان به شعله پیلوت و توانایی در تشخیص دقیق آن بستگی دارد.

محل قرارگیری ترموکوپل بخاری 40 سانتی نسبت شعله

1. تشخیص محل مناسب: هدف اولیه ترموکوپل بخاری 40 سانتی تشخیص وجود شعله پیلوت در وسایل گرمایشی گازسوز است. بنابراین، قرار دادن ترموکوپل در نزدیکی شعله پیلوت برای اطمینان از تشخیص قابل اعتماد ضروری است. قرار دادن ترموکوپل خیلی دور از شعله ممکن است منجر به تشخیص تاخیر یا نادرست شود و ایمنی و کارایی سیستم گرمایش را به خطر بیندازد.

2. قرار گرفتن در معرض حرارت مستقیم: ترموکوپل بخاری 40 سانتی باید در معرض حرارت مستقیم شعله پیلوت قرار گیرد تا سیگنال ولتاژ لازم برای سیگنال دادن به شیر کنترل گاز تولید شود. قرار دادن ترموکوپل به طور مستقیم در مسیر شعله پیلوت، گرمایش سریع و تشخیص دقیق را تضمین می‌کند و خطر قرائت اشتباه یا خاموش شدن ناخواسته را به حداقل می‌رساند.

موقعیت استراتژیک ترموکوپل بخاری 40 سانتی در داخل سیستم گرمایش

1. قابلیت دسترسی برای نگهداری: در حالی که نزدیکی ترموکوپل به شعله بخاری ضروری است، اما باید در مکانی قرار گیرد که امکان دسترسی و نگهداری آسان را نیز فراهم کند. قرار دادن ترموکوپل در مکانی که به راحتی قابل دسترسی است، فرآیندهای بازرسی، تمیز کردن و تعویض را ساده می‌کند و از اطمینان و ایمنی مداوم سیستم گرمایش اطمینان می‌دهد.

2. محافظت در برابر جریان و تداخل: ترموکوپل بخاری 40 سانتی باید در برابر کشش، جریان هوا یا سایر منابع تداخلی که می‌تواند بر عملکرد آن تأثیر بگذارد محافظت شود. نصب ترموکوپل در موقعیتی که قرار گرفتن در معرض عوامل خارجی را به حداقل می‌رساند به حفظ تشخیص دقیق کمک می‌کند و از خاموش شدن به دلیل تأثیرات محیطی جلوگیری می‌کند.

ترموکوپل در وسایل گرمایشی مختلف

1. کوره‌ها و بویلرها: ترموکوپل در کوره‌ها و بویلرها، معمولا در نزدیکی مجموعه پیلوت قرار می‌گیرند. قرار دادن دقیق در داخل محفظه احتراق یا مجموعه مشعل، قرار گرفتن در معرض حرارت را به حداکثر می‌رساند و دقت تشخیص را افزایش می‌دهد.

2. آبگرمکن: ترموکوپل آبگرمکن معمولا در نزدیکی مجموعه مشعل پیلوت یا سیستم احتراق قرار می‌گیرد، در این محل می‌تواند وجود شعله پیلوت را تشخیص دهد و جریان گاز را به مشعل اصلی آغاز کند. موقعیت مناسب در داخل آبگرمکن عملکرد قابل اعتماد و ایمنی را در طول چرخه‌های گرمایش تضمین می‌کند.

سخن پایانی

قرارگیری استراتژیک ترموکوپل در سیستم‌های گرمایشی برای اطمینان از تشخیص قابل اعتماد شعله پایلوت و عملکرد ایمن وسایل گازسوز ضروری است. با قرار دادن ترموکوپل در نزدیکی شعله پیلوت و در مکان‌هایی که تعمیر و نگهداری آسان و محافظت در برابر تأثیرات خارجی را تسهیل می‌کند، سازندگان و تکنسین‌های سیستم گرمایش می‌توانند ایمنی، کارایی و قابلیت اطمینان را بهینه کنند. بازرسی منظم، تمیز کردن و نگهداری ترموکوپل‌ها برای شناسایی و رسیدگی به هر گونه مشکلی که ممکن است پیش بیاید، حیاتی است و از عملکرد مداوم سیستم‌های گرمایش گازی اطمینان حاصل می‌کند.

قطعه یدکی مناسب برای: بخاری گازی آبسال بخاری گازی آدنیس بخاری گازی آزمایش بخاری گازی آی فادر بخاری گازی ارنست بخاری گازی انرژی بخاری گازی ایران شرق بخاری گازی ایمن گاز مشهد بخاری گازی پارس خزر بخاری گازی پاک خزر بخاری گازی پاییزان بخاری گازی پردیس خزر بخاری گازی پلار بخاری گازی توان بخاری گازی تینا بخاری گازی جنرال بخاری گازی جنرال پویا بخاری گازی جنرال سهند بخاری گازی جنرال گلد بخاری گازی جهان افروز بخاری گازی جهان کار بخاری گازی جواهران بخاری گازی چدنی بخاری گازی دونار بخاری گازی ژاپنی بخاری گازی سپهر الکتریک بخاری گازی شومینه ای بخاری گازی صحرا بخاری گازی صنام بخاری گازی صنعتی بخاری گازی طرح شوفاژ بخاری گازی طرح شومینه بخاری گازی طرح هیزمی بخاری گازی کوپال بخاری گازی گازی آذر تهویه بخاری گازی گالان بخاری گازی لادیز بخاری گازی لایف بخاری گازی لایف استار بخاری گازی لوپز بخاری گازی لورچ بخاری گازی مروارید سوز بخاری گازی مشهد دوام بخاری گازی نیک کالا بخاری گازی هرمتیک بخاری گازی ویکتوریا
مشخصات کلیسیم ترموکوپل بخاری 40
سایر مشخصات
سایر توضیحات

بادوام
دارای کیفیت بالا

مناسب برای

بخاری

سایز

40 سانتی متر

نوع کاربری

ترموکوپل از یک طرف به پیلوت و از طرف دیگر به بویین متصل است
شعله شمعک را به سر ترموکوپل انتقال داده و در طرف دیگر چینی فندک نگه داشته و کار انتقال جرقه به سر شلعه و روشن شدن پیلوت به وسیله جرقه زدن

نظرات کاربرانسیم ترموکوپل بخاری 40
دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نقد و بررسی‌ها1

  • جدیدترین
  • مفیدترین
  • دیدگاه خریداران